Amatieriem draudzīgs volejbola turnīrs!
SEKO MUMS   facebook   instagram   youtube  

Jauna mājas lapa

Esam atvēruši jauno Synottip Tautas volejbola līgas mājaslapu. Mājaslapā varēsiet atrast visu informāciju par līgu. Mazliet pastāstīsim par katru sadaļu atsevišķi.
Kalendārs – Šajā sadaļā tiks publicēts līgas kalendārs gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē. Aizvadītās spēles automātiski noņemsies nost, lai nebūtu jābraukā uz augšu un leju par jau aizvadītām spēlēm.
Rezultāti - Šajā sadaļā tiks publicēts aizvadīto spēļu rezultāti. Uzspiežot uz spēles rezultāta nonāksiet spēles protokolā, kur varēsiet redzēt spēļu statistiku.
Tabula – Šajā sadaļā tiks publicēta kopējā situācija pēc kuras tad varēsiet vadīties, kurā vietā ir Jūsu komanda tabulā.
Komandas – Šajā sadaļā varēsiet iepazīties ar komandām attiecīgajās līgās, komandas sastāvu, komandu atbalstītājiem un komandu personālu.
Statistika – Šajā sadaļā tiks publicēta komandas statistika un līgas līderi. Komandas statistikā varēsiet redzēt attiecīgās komandas spēlētāju veikumu kopumā, bet līgas līderos redzēsiet attiecīgās līgas līderus noteiktajās spēles pozīcijās.
Par mums – Šajā sadaļā varēsiet iegūt informāciju par nolikumu, par sacensību organizatoriem un par sacensību atbalstītājiem.