Amatieriem draudzīgs volejbola turnīrs!
SEKO MUMS   facebook   instagram   youtube  
2019./2020. līga

Regulārā sezona

2019.11.02 | 19:00
SC "Mežparks" Sporta zāle
Mazsalaca/Ramata
0:3
Skulte
20 : 25 | 24 : 26 | 17 : 25
2019.11.02 | 17:30
SC "Mežparks" Sporta zāle
VK NAMEIZ
0:3
Skulte
20 : 25 | 16 : 25 | 21 : 25
2019.11.02 | 16:00
SC "Mežparks" Sporta zāle
Mazsalaca/Ramata
0:3
Draugi
24 : 26 | 16 : 25 | 17 : 25
2019.11.02 | 14:30
SC "Mežparks" Sporta zāle
VK NAMEIZ
1:3
VK Ziemeļu krasts - Salacgrīva (V)
25 : 23 | 18 : 25 | 15 : 25 | 13 : 25
2019.11.02 | 13:00
SC "Mežparks" Sporta zāle
Draugi
3:2
Madliena
25 : 23 | 22 : 25 | 16 : 25 | 25 : 15 | 15 : 8
2019.11.02 | 11:30
SC "Mežparks" Sporta zāle
VK Ziemeļu krasts - Salacgrīva (V)
1:3
Fristads
25 : 22 | 22 : 25 | 16 : 25 | 22 : 25
2019.11.02 | 10:00
SC "Mežparks" Sporta zāle
Fristads
3:0
Madliena
25 : 14 | 25 : 14 | 25 : 13
2019.10.19 | 19:00
SC "Mežparks" Sporta zāle
Skulte
3:0
Avatara
25 : 15 | 25 : 23 | 25 : 23
2019.10.19 | 17:30
SC "Mežparks" Sporta zāle
Fristads
2:3
Avatara
19 : 25 | 21 : 25 | 25 : 19 | 25 : 18 | 13 : 15
2019.10.19 | 16:00
SC "Mežparks" Sporta zāle
Skulte
1:3
Draugi
14 : 25 | 26 : 24 | 18 : 25 | 18 : 25
2019.10.19 | 14:30
SC "Mežparks" Sporta zāle
Mazsalaca/Ramata
2:3
Fristads
25 : 15 | 25 : 21 | 17 : 25 | 18 : 25 | 14 : 16
2019.10.19 | 13:00
SC "Mežparks" Sporta zāle
Tieto
0:3
Draugi
14 : 25 | 12 : 25 | 14 : 25
2019.10.19 | 11:30
SC "Mežparks" Sporta zāle
Mazsalaca/Ramata
3:0
Madliena
25 : 20 | 25 : 19 | 25 : 18
2019.10.19 | 10:00
SC "Mežparks" Sporta zāle
Tieto
0:3
Madliena
20 : 25 | 9 : 25 | 16 : 25
2019.10.12 | 14:30
SC "Mežparks" Sporta zāle
VK NAMEIZ
2:3
Carnikava
25 : 20 | 16 : 25 | 20 : 25 | 25 : 22 | 12 : 15
2019.10.12 | 13:00
SC "Mežparks" Sporta zāle
VK NAMEIZ
3:1
Avatara
28 : 26 | 25 : 22 | 23 : 25 | 25 : 21
2019.10.12 | 11:30
SC "Mežparks" Sporta zāle
VK Ziemeļu krasts - Salacgrīva (V)
3:0
Carnikava
25 : 19 | 25 : 18 | 25 : 20
2019.10.12 | 10:00
SC "Mežparks" Sporta zāle
VK Ziemeļu krasts - Salacgrīva (V)
3:1
Avatara
25 : 13 | 25 : 11 | 23 : 25 | 25 : 19

Regulārā sezona

Datums un laiks Komandas Rezultāts Spēļu protokoli
2019.11.02 19:00 Mazsalaca/Ramata : Skulte 0:3 Skatīt
2019.11.02 17:30 VK NAMEIZ : Skulte 0:3 Skatīt
2019.11.02 16:00 Mazsalaca/Ramata : Draugi 0:3 Skatīt
2019.11.02 14:30 VK NAMEIZ : VK Ziemeļu krasts - Salacgrīva (V) 1:3 Skatīt
2019.11.02 13:00 Draugi : Madliena 3:2 Skatīt
2019.11.02 11:30 VK Ziemeļu krasts - Salacgrīva (V) : Fristads 1:3 Skatīt
2019.11.02 10:00 Fristads : Madliena 3:0 Skatīt
2019.10.19 19:00 Skulte : Avatara 3:0 Skatīt
2019.10.19 17:30 Fristads : Avatara 2:3 Skatīt
2019.10.19 16:00 Skulte : Draugi 1:3 Skatīt
2019.10.19 14:30 Mazsalaca/Ramata : Fristads 2:3 Skatīt
2019.10.19 13:00 Tieto : Draugi 0:3 Skatīt
2019.10.19 11:30 Mazsalaca/Ramata : Madliena 3:0 Skatīt
2019.10.19 10:00 Tieto : Madliena 0:3 Skatīt
2019.10.12 14:30 VK NAMEIZ : Carnikava 2:3 Skatīt
2019.10.12 13:00 VK NAMEIZ : Avatara 3:1 Skatīt
2019.10.12 11:30 VK Ziemeļu krasts - Salacgrīva (V) : Carnikava 3:0 Skatīt
2019.10.12 10:00 VK Ziemeļu krasts - Salacgrīva (V) : Avatara 3:1 Skatīt